Що таке TED?

TED (Technology Entertainment Design; Технології, Розваги, Проекти) — це не комерційний американський фонд, який щорічно проводить конференції та збирає яскравих особистостей із різних галузей. Це - вчені, філософи, музиканти, меценати, бізнесмени та інші спікери, які протягом 18 хвилин лекції повинні донести своє послання аудиторії. Кожний такий виступ на конференції TED називається «TED Talk» і проходить під девізом «Ideas Worth Spreading» («ідеї, варті поширення»). TED вперше відбувся в Монтереї, штат Каліфорнія, США, у 1984 р.

Що таке TEDx?

TEDx є проектом TED, що дозволяє окремим людям або групам однодумців у різних країнах, містах, університетах, спільнотах організовувати неформальні освітні конференції у стилі TED. Конференція TEDx є незалежним заходом, що проводиться за ліцензією TED. В Україні перша подія у форматі TEDx відбулася 18 жовтня 2009 р. в Києві під назвою «Що Україні потрібно сьогодні». На даний момент організовано вже 106 конференцій.

Про що TEDxIvanoFrankivsk?

TEDxIvanoFrankivsk – це платформа для вдосконалення, поширення власних та генерації нових ідей. У 2013 р. Дмитро Романюк отримав ліцензію на проведення першої конференції TEDx «Що потрібно Україні сьогодні?» Наступна конференція «Від минулого до майбутнього» організована у 2015 р., а у 2016 р. подія відбулась у новому форматі TEDxWomen на тему «Будь собою».
У 2017 р. вчетверте відбулася конференція з темою «Сила розуму» – про силу інтелекту та ідей, що здатні змінювати світ на краще.