СПІКЕРИ

Ярема Стецикфранківський музикант, художник, дизайнер, композитор у пост-панковому гурті "Пенсія"

Алан Янгколишній голова та головний виконавчий директор, провідної американської фірми Powers Young & Company, яка спеціалізується у галузі некомерційного управління та збору коштів. На даний момент він є волонтером Корпусу Миру в Україні та працює в міській раді м. Хмельницького..

Альона КаравайСпівголовуюча в наглядовій раді Іншої Освіти, керівниця проекту Діалог заради змін в німецькій спілці MitOst, співзасновниця простору для холістичного навчання Хата-Майстерня..

Олексій Рубановнауковець, математик, який працює над програмним забезпеченням для американської технології брейн-інтерфейс.

Уляна Супрунв. о. Міністра охорони здоров'я України, директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновниця громадської організації "Захист Патріотів", директор Школи реабілітаційної медицини при Українському католицькому університеті..

Роман Гавриш- керівний партнер стратегічної агенції цифрового маркетингу Aimbulance. Працює більше 10-ти років у сфері інтернет-технологій та електронного маркетингу. Лектор і ведучий навчальних програм з електронного маркетингу в KMBS. .

Роман Григорівкомпозитор, диригент, засновник та організатор сучасного мистецького фестивалю PORTO FRANKO, перфомер формації NOVA OPERA, музичний керівник Національного президентського оркестру, автор камерних, вокальних, симфонічних творів, а також опер та музики до вистав.

Ілля Разумейкокомпозитор, автор опер, електронної та вокальної музики, засновник та організатор сучасного мистецького фестивалю PORTO FRANKO, перфомер формації NOVA OPERA, студент віденської консерваторії, арт-менеджер.

Жасулан Абішевфілософ, дослідник та викладач майндфулнес, інструктор медитації і коуч. Протягом п’яти років досліджував і практикував інструменти із саморозвитку західної та східної філософій..

Микола Носокзаймається режисурою та монтажем. Створив власний проект — фільм “28 літрів”, присвячений проблемам алкоголізму. У студентські роки робив проект Ukraine Welcomes U, в рамках якого їздив великими містами України та знімав про них промо-ролики. Це все робилося на неабиякому ентузіазмі та жазі пригод. Згодом потрапив у проект Ukraїner.

Богдан Логвиненкопонад десять років займається культурними та соціальними ініціативами. Працював музичним менеджером, критиком, телеведучим. Відвідав понад п’ятдесять країн світу, у п’яти з яких жив протягом тривалого часу. Є автором трьох книжок, одна з яких стала всеукраїнським бестселером.